אודות

פ.א.י גרופ נדל"ן – אודות

פ.א.י גרופ נדל"ן מובילה את תחום היזמות, ההשקעות, איתור ורכישת קרקעות ונכסים מניבים בארץ ובחו"ל. את החברה הקים יוסף אלקיים, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק, מחזיק ברישיון תיווך ועוסק בתחום הנדל"ן וההשקעות זה כעשור. יוסף וצוותו יזמים בנשמתם אשר הובילו ביד רמה עשרות פרויקטים מגוונים בתחום הנדל"ן, קבוצות רכישה ושיווק קרקעות.

צוות המשרד מונה אנשי מקצוע עתירי ניסיון המלווים בנאמנות כל פרויקט ובהם יועצי נדל"ן, רואי חשבון, משפטנים, שמאים, יועצים פיננסים, אדריכלים ואנשי מקצוע נוספים. כלל היועצים מלווים באופן אישי ואנושי משקיעים ומתאימים בעבורם את ההשקעה על פי צרכיהם. החברה שותפה מלאה בכל פרויקט ואף משקיעה בו מהונה הפרטי, ולכן משקיעי החברה שותפים מלאים לעשייה.  

עיקר פעילות החברה הוא איתור קרקעות ו/או עסקאות/נכסים במיקומים אסטרטגים עם פוטנציאל ריווחי גבוה, טיפול בבירוקרטיה הכרוכה להוצאת הפרויקט לפועל וגיוס משקיעים. עד כה החברה הובילה מספר רב של פרויקטים בארץ ובחו"ל שהסתיימו בהצלחה והניבו תשואות גבוהות למשקיעים. זאת תודות למתודולוגיית העבודה המוקפדת, המאפשרת למשקיעים ליהנות משקיפות מלאה והתאמת ההשקעה על פי רצונם ואופיים.  

צוות פ.א.י גרופ נדל"ן מעניק ללקוחותיו מעטפת שירות מקצועית הכוללת ייעוץ פיננסי ואפשרות לקבלת מינוף פיננסי למקסום ההשקעה. החברה נחשבת לאינטימית העוטפת את הלקוח במסירות ומעניקה לו מענה במגוון תחומים. מבחינת החברה, כל משקיע הוא בן יחיד ומקבל מלוא תשומת הלב, כאשר ההתקשרות הנה הדוקה מתחילת הדרך, ואף לאחר מכן.

למה דווקא אצלנו?

יחס אישי ואנושי

כל לקוח מלווה באופן אישי ומקבל מעטפת פתרונות ייחודיים לו. לרשותכם מגוון מודלים להשקעה רווחית לבחירה.

שותפות מלאה

החברה מעורבת בפרויקט מתחילתו ועד סופו, ומשקיעה בעצמה בפרויקטים, כך שמדובר ביתרון עצום למשקיעים.

הצלחות ושאיפות

צוות החברה ליווה עד כה מספר רב של פרויקטים (בארץ ובחו"ל) שהסתיימו בהצלחה והניבו תשואות גבוהות למשקיעים.

צוות עתיר ניסיון

צוות החברה מונה אנשי מקצוע עתירי ניסיון בהם יזמים, משפטנים, יועצים וכו', היודעים לאתר את העסקאות הנכונות והמניבות.